Logo

2 zimski gumi GOODYEAR ULTRAGRIP7 195-55/16

Број на оглас: 3100083 | Објавен на: 12.06.2019, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


2 zimski gumi GoodYear ultragrip7 so dimenzii 195-55/16

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  JORDAN

Потврден огласувач