Logo

Se prodava zacuvan Renault Scenic

Број на оглас: 3100461 | Објавен на: 16.12.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zacuvan Renault Scenic 1.9 dci uvezen od Svajcarija pred 4 godini so full oprema, redovno servisiran, registriran do 07.2019 so zelen karton, solidni zimski gumi, posleden servis pred 10dena.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач