Logo

Хармоника Royalstandard Meteor

Број на оглас: 3101916 | Објавен на: 10.04.2019, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Хармониката е како нова.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dobre

Потврден огласувач