Logo

Audi Q7 zamena za stan

Број на оглас: 3102123 | Објавен на: 01.06.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 13 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena za stan ili ponova kola 2015 god ful oprema

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач