Logo

Niva

Број на оглас: 3102163 | Објавен на: 13.03.2019, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 8640 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva zagradena so zelezni stupcina tri reda zica so bocki dve busotini so voda mlisku do asfaltiran pat samo 15 metri nivata e vo Golemo Konjari

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Trajancho

Потврден огласувач