Logo

Mercedes S400

Број на оглас: 3102283 | Објавен на: 18.03.2019, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 400

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 250 kw / 340 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes S400 CDI reg.zel.kar.ates folii.mob.070211946.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач