Logo

SEDISTA PASSAT 4---SEDISTA GILF4.BORA

Број на оглас: 3102689 | Објавен на: 02.07.2019, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEDISATA PASSAT 4 KARAVAN
SEDISTA GOLF 4 I BORA

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач