Logo

Auto Plac leo se prodava kolite Moze zamena

Број на оглас: 3102731 | Објавен на: 02.08.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kolite za povece info tel 077655777
Moze zamena

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач