Logo

abrihter cilkular kombinirka 070 342 395

Број на оглас: 3102814 | Објавен на: 01.08.2020, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


prodavam komplet abrihter kombinirka so brusilka kako na slikite ispravna sostojba
ZVONETE NA VOJ BROJ 070 342 395

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ------

Потврден огласувач