Logo

Cena po dogovor

Број на оглас: 3102945 | Објавен на: 07.05.2019, 00:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Digitalen Rekorder DN 60 Data Video moze da snima na kompakt I SD Kartica kontakt 078299560 Gjole,

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Gjole

Потврден огласувач