Logo

Huawei Nova

Број на оглас: 3103029 | Објавен на: 16.12.2018, 06:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: nova

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.000 МКД
7.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Huawei Nova mnogu socuvan kako nov bez grepka,kupen vo vip na 06.03.2017
so garancija do 06.03.2019.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Z.M

Потврден огласувач