Logo

Trpezariska masa so 6 stolovi

Број на оглас: 3103060 | Објавен на: 17.05.2019, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova trpezariska masa so 6 stolovi nova neotpakovana 130×80 nepustena i plus 40 santima se pusta

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Olivera

Потврден огласувач