Logo

LADA NIVA VO ISPRAVNA SOSTOJBA

Број на оглас: 3103087 | Објавен на: 04.02.2019, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA LADA NIVA VO ODLICNA SOSTOJBA INFORMACII NA TEL 070 530 252 DIME

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 DIME

Потврден огласувач