Logo

Dve zimski gumi 205/65 r16

Број на оглас: 3103088 | Објавен на: 12.06.2019, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Za dzip..odlicna sostojba

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач