Logo

LAND ROVER

Број на оглас: 3103101 | Објавен на: 14.05.2019, 23:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 45000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 72 kw / 98 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT POLOVNI DELOVI OD LAND ROVER TEL 070530252 DIME SAMO NA DELOVI.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 DIME

Потврден огласувач