Logo

Алуминиумски кровни носачи.

Број на оглас: 3103107 | Објавен на: 16.07.2019, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат алуминиумски кровни носачи.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Rade Petrovski

Потврден огласувач