Logo

Семејна кука со пространа дворна површина

Број на оглас: 3103225 | Објавен на: 25.05.2020, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 240 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 680 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2006

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: ул,,Моша Пијаде бр 41 Свети Николе

Цена: 123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Семејна кука со комплетна функционалност на внатрешниот и надворешниот дел.Истата се состои од комфор и практичност на просторот за живеење

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 marinela (претпријатие)

Потврден огласувач