Logo

Audi 80 1.9 TDI B4

Број на оглас: 3104119 | Објавен на: 02.09.2020, 02:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi 80 1.9 TDI so novi gumi so aluminiumski bandazi od posledniot model na Audi 80 (B4).

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Mercedes

Потврден огласувач