Logo

Bandazi 16ki 5x120 za BMW

Број на оглас: 3105761 | Објавен на: 19.04.2019, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 189 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам бандажи 16ки 5x120 со летни гуми 205-55-R16 KUMHO.

За повеќе информации јавете се: Јанко 076855555

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач