Logo

Opel Omega

Број на оглас: 3106059 | Објавен на: 01.07.2020, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Omega 2.0 16v premnogu socuvana so novi gumi i aluminiumski bandazi so atestiran plin. Cena 1200 evra.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Iveco

Потврден огласувач