Logo

I PHONE 5S32GB/I I PHONE 6 128GB

Број на оглас: 3106152 | Објавен на: 08.04.2019, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: i phone

Боја: Silver

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM I PHONE 5S 32 GB/ I IPHONE 6 128 GB 200E

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 blazo

Потврден огласувач