Logo

ВЕНЕЦИЈАНЕР Алуминиумски ролетни 80х150

Број на оглас: 3106197 | Објавен на: 25.05.2019, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Вид на оглас: Се продава


Продавам нови Алуминиумски венецијанер ролетни, плава боја со димензии 80х150 см, купени во ГЕРМАНИЈА. Праќам и по КАРГО.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Caslav

Потврден огласувач