Logo

205//55//16 KI M+S ODLICNI 4 KOMADA

Број на оглас: 3106262 | Објавен на: 21.09.2020, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 110

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 60

Дијаметар на гума: 20

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


GUMITE SE ZIMSKI m + s KONTINENTAL ZA GOLEMI BRZINI POJACANI GUMI 3000 KM VOZENI,, 205/60/16ki VOZENI.EDNA SEZONA.SKORO NOVI 2 komada.. . .

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 stojan

Потврден огласувач