Logo

Daewoo Tico Tiko ZA DELOVI

Број на оглас: 3106697 | Објавен на: 17.07.2019, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 26 kw / 35 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Motor menjac ekstra motorot e na 100.000 realni broi motorcevo letva prednicaa mnogu dobri za podetalni inf na 077 726 148 Prakam i po kargo

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач