Logo

Пекач на леб DAEWOO

Број на оглас: 3106767 | Објавен на: 09.12.2018, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Пекач на леб многу малку користен
Ана 072 559 225

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Ariton

Потврден огласувач