Logo

TOYOTA AVENSIS 2.0D4D 91KS 2013G NOVA

Број на оглас: 3107913 | Објавен на: 09.07.2019, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Toyota

Модел: Avensis

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 91 kw / 124 ks

Цена: 11.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava toyota avensis dizel 2.0 d4d 91kw 2013g Kolata e uvezena od belgija Registrirana do 20.11.2019g Servisirana komplet pred 1000km 4cisto novi zimski gumi 2013g vo soobrakjajna Kolata e bez niedna mana Na realni 109000km Kolata moze da se zeme na lizing!
moze zamena
078-259-788

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  perfekt auto

Потврден огласувач