Logo

PRODAVAM WV BORA 1.9 K 66KW FABRIKA 078 250 142

Број на оглас: 3107942 | Објавен на: 12.02.2019, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Bora

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BORA.1.9 90 K 66 KW
KLIMA
ELEKTTIKA CENTRALNO
REG CELA GOD 078 250 142

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач