Logo

FIAT 132

Број на оглас: 3108187 | Објавен на: 14.08.2019, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: 132

Година: 1980

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat 132 oldtajmer moze da se registrira ima atestiran plin, taze farban nema skapano i domakinski socuvan za svoja dusa. Kontakt telefon 072207669. Barajte na ovoj broj na email ne odgovaram CENA PO DOGOVOR

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  XXXXX

Потврден огласувач