Logo

Kopcinja dugminja prekidaci Expert Scudo Dispatch Jumpy

Број на оглас: 3109229 | Објавен на: 23.05.2020, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi prekidaci za prozori:

Peugeot Expert
Fiat Scudo
Citroen Dispatch, Jumpy

Info na viber 078 845 629

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач