Logo

PRODAVAM iLi ZAMENUVAM BANDASI SO NOVI GUMI 195 50 15

Број на оглас: 3110032 | Објавен на: 18.02.2019, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €
235 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


⚠️🔥ПРОДАВАМ ИЛИ ЗАМЕНУВАМ 🔥⚠️
✴АЛУМИНИУМСКИ БАНДАШИ НОВИ 2018
✴ГУМИТЕ СЕ ЛЕТНИ 2018 КУПЕНИ И МОНТИРАНИ
✴ГУМИТЕ СЕ МАРКА TIGAR ❗
✴ВОЗЕНИ СЕ САМО ОВА ИЗМИНАТО ЛЕТО И
ИЗВАДЕНИ,СТАВЕНИ ЗИМСКИТЕ И ПРОДАДЕНА
СО ЗИМСКИТЕ ГУМИ
✴ ИМААТ ПОМИНАТО САМО 3000km
✴ГИ ПРОДАВАМ ПОРАДИ ПРОДАДЕНО ВОЗИЛО И КУПЕНО НОВО !
✴ ГИ ЗАМЕНУВАМ ЗА 15ки БАНДАШИ СО РАЗМАК НА ШТРАФОВИ 5x100
⚠️БАНДАШИТЕ ОДГОВАРААТ НА СИТЕ FORD ,
PEUGEOT , CITROEN И ДРУГИ ВОЗИЛА СО РАЗМАК 4x108 ⚠️
📳 Повеќе инфо на тел: 078-286-592 📳

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач