Logo

BMW X5 3.5XD 2015 FULL OPREMA

Број на оглас: 3110105 | Објавен на: 13.04.2019, 01:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW X5 3.5XE AVTOMATIK 2015 10MESEC 160000KM REGISTRIRANA 12.12.2018 FULL OPREMA

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач