Logo

Mercedes Benz ML320CDI 2009 8MESEC

Број на оглас: 3110111 | Објавен на: 14.02.2019, 00:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 320

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes Benz ML320CDI 2009 8MESEC 3.2D AVTOMATIK 20"ALU FELNI FULL OPREMA KERMICKO POLIRANJE INFO 075390333

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач