Logo

ROVER 618 1.8 BENZ-PLIN ATEST.FUL OPREMA

Број на оглас: 3110316 | Објавен на: 25.04.2019, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 618

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ROVER 618 i - 1.8 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED UPISAN VO SOBRAKAJNA.PRVA BOJA.
FUL OPREMA-KLIMA SERVISIRAN VO ODLICNA SOSTOJBA.
CENA PO DOGOVOR
TEL; 077 804 293 - Vesna

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач