Logo

Se prodavaaat Graficki RX 570 8gb

Број на оглас: 3110749 | Објавен на: 01.06.2020, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat graficki RX 570 8gb.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Nikolina Blazeska

Потврден огласувач