Logo

OPEL ASTRA GTC 17 CDTI 2006G

Број на оглас: 3110913 | Објавен на: 20.04.2019, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA GTC 17 CDTI 2006G
-REGISTRIRANA NA MAKEDONSKI TABLICKI OD 07.07.2018 DO 07.07.2019G
-ZATEMNETI STAKLA SO ATES
-SERVISIRANA ULJE SITE FITRRI ZATEGACI KAIS REBRAS KLINES VODNA PUMPA
-KLIMA SERVISIRANA SO NOV HLADNJAK
-CETIRI NOVI ZIMSKI GUMI TIGAR I CETIRI LETNI GUMI I ALUMINSKI BANDAZI 16
-SO REALNA KILOMETRAZA NA 180.000 UVEZENA OD GERMANIJA KUPENA E OD PRV GAZDA

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач