Logo

Se prodava pravosmukalka 2000w kako nova made in france

Број на оглас: 3110979 | Објавен на: 10.06.2019, 23:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Kako nova donesena od germanija moze proba komplet so metalna cevka

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач