Logo

Bandasi vw passat

Број на оглас: 3111092 | Објавен на: 15.02.2019, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
260 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam original bandasi vw so novi gumi 195/65-15 GOOD YEAR M+S

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач