Logo

peugeot 206 1.4 hdi

Број на оглас: 3111348 | Објавен на: 21.02.2019, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.200 €
2.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam peugeot 206 1.4 hdi 2004 godina , kolata e vo odlicna sostojba , napraven mal servis pred 1500 km , rebrast kais smenet pred 15.000 km , ima senzor za dozd i svetlo , elektrika na predni stakla info na tel 077 754 - 945

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 slave

Потврден огласувач