Logo

VW Golf 6 2.0 TDI reg servis....

Број на оглас: 3111410 | Објавен на: 22.11.2020, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.200 €

7.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema kolata e sega registrireno i servisireno foli so atest moze da se vidi....

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 veka

Потврден огласувач