Logo

AUDI A4 1.9 131 KS

Број на оглас: 3112338 | Објавен на: 07.05.2019, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba bez zameni
Informacii na tel 075 435 744 Toni

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  zan

Потврден огласувач