Logo

Се продава куќа

Број на оглас: 3112752 | Објавен на: 19.09.2020, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 220 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1980

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Север

Адреса: Благој Ќирков 15

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа,цврста градба на 3 ката,вториот спрат комплетно реновиран,со голема тераса и одлицен поглед.Куќата е во близина на црна џамија.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ристе

Потврден огласувач