Logo

JCB 3CX

Број на оглас: 3112915 | Објавен на: 12.02.2019, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


94 godina vo dobra sostojba.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач