Logo

Prodavam dva stana po 50 m2 - vo gradba, lokacija i izvedba

Број на оглас: 3113113 | Објавен на: 14.09.2019, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 50 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Elisie Popovski - Marko

Цена: 1.350 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам 2 трособни стана по 50м2, во градба на 4 и 5 кат, (може и посебно) со поединечна квадратура од 50м2 на ул.Елисие Поповски - Марко на Водно. Зградата е со приземје, 5 ката и поткровје, треба да биде завршена во декември 2019. Добивате модерен архитектонски изглед, задоволени стандарди за енергетска ефикасност, современи материјали со висок квалитет. Преградни ѕидови со термо блок со одлична изолација, термо фасада, модерни италијански плочки и санитарија, под-дабов паркет 1 класа, влезна блиндор врата, внатрешни медијапан врати, ПВЦ прозори со четирисезонско стакло, градско парно и лифтови. Со убав поглед на Водно и градот. Гаражни места на сутерен, ниво-1 и ниво-2.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Viktor Popovski

Потврден огласувач