Logo

Mercedes-Benz vo top sostojba

Број на оглас: 3113165 | Објавен на: 12.02.2019, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedez Benz A200
Voziloto e servisirano, 2006godina so mala potrosuvacka. Vneseno od Svajcarija so ful oprema
-Novi gumi so original bandazi
-Klimatronik
-El. na stakla
-Servo volan
-Komandi na volan
-Senzor za dozd
-Senzor za prolizguvanje
-Tempomat
-Fabricki enterier, socuvan
Voziloto moze da se pogleda vo sekoe vreme
informacii : 071 272 771

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач