Logo

Grundung LCD televizor

Број на оглас: 3113314 | Објавен на: 09.05.2020, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Grundig

Производ: LCD

Големина: Пониска од 24 cm

Цена: 2.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Grundung LCD televizor.Odlicna slika.Ispraven.

Огласи од: Aleksandar

Aleksandar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач