Logo

Dek so kaseti Sony.

Број на оглас: 3113317 | Објавен на: 16.11.2019, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Magnetofon (Kasetofon) - Dek so kaseti Sony.Vo odlicna sostojba.

Огласи од: Aleksandar

Aleksandar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач