Logo

205 55 16 brigestone

Број на оглас: 3113396 | Објавен на: 02.08.2020, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 500 МКД

600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


solidni neosteteni nelepeni
4 komada letni

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач