Logo

Se prodava zemjiste vo pretor

Број на оглас: 3113487 | Објавен на: 26.03.2020, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 25 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naogja nad selo Pretor, pod magistralniot pat,a do patot do turistickata naselba pretor. Pogodna za postavuvanje na kamp prikolka ili mala vikend kukja.

 Goce

Потврден огласувач