Logo

Zemjiste pogodno za gradba

Број на оглас: 3113490 | Објавен на: 26.03.2020, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6634 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 12 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata naselba Pretor-250m. Zemnjisteto e pogodno za gradba na turisticki objekti. KP-447. Za polovina povrssina16e,a za cetvortina 20e

 Goce

Потврден огласувач