Logo

MERCEDES BENZ S320

Број на оглас: 3113580 | Објавен на: 16.12.2018, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 3.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full Oprema
Koza
Greaci
Klimatronic
Svetla ambient
Navigacija
Parking Sensor
El. Staklo, Sedista, Retrovizori.
Vrati so Vakum,
Registracia uste malku
Alu bandasi
Sofersajva malku ostetena
Moze da de probat vo sekoe vreme top sostojba i ekatra cena za kes.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач